RXR-YC25000BD inneal-fuadain smàlaidh-teine ​​dìon-spreadhaidh agus lorgaire-fuadain
Tuairisgeul Goirid:
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tagaichean Bathar
Sealladh farsaing air an toradh
Raon tagraidh
Teasairginn Teine ann an Iomairtean Mòra Peatroil is Ceimigeach
Teasairginn ann an àrainneachd ceò, gasaichean puinnseanta agus cronail
Feartan toraidh
1.★ Cleachdadh Tobac
2. Lorg ★ gasaichean puinnseanta agus cronail
8 gasaichean agus 2 pharaimeadar àrainneachdail
3.★ tarraing: N 6500
4.★ Ruigsinneachd air Àrd-ùrlar Sgòthan Lìonra Robot
Prìomh chomharran teicnigeach
4.1 Robotaichean:
1. Ainm: Inneal-fuadain lorg ceò teine
2. Modail: RXR-YC25000BD
7. Cumhachd: Bataraidh lithium dealain, trì-fhillte
8. Meud: fad 1964 mm × leud 1298 mm × àirde 1543 mm (Tha am paramadair seo a rèir aithisg sgrùdaidh Ionad Sgrùdaidh is Sgrùdaidh Càileachd Uidheam Smàlaidh Nàiseanta)
9. Trast-thomhas an stiùiridh: 2130 mm (Tha am paramadair seo a rèir aithisg sgrùdaidh Ionad Sgrùdaidh is Sgrùdaidh Càileachd Uidheam Smàlaidh Nàiseanta (CNPC)
10. Cuideam: ≤ kg 870
12.★ astar slaodadh: ≥100 m (slaodadh dà chrios uisge làn DN80))
13. Astar coiseachd: 0 ~ 1.36 m / s, Atharrachadh astar gun cheum le smachd iomallach
16. Àirde os cionn: ≥250 mm (Tha am paramadair seo a rèir aithisg sgrùdaidh Ionad Sgrùdaidh is Sgrùdaidh Càileachd Uidheam Smàlaidh Nàiseanta)
17.★ Fuadach bhon talamh: 194 mm (Tha am paramadair seo a rèir aithisg sgrùdaidh Ionad Sgrùdaidh is Sgrùdaidh Càileachd Uidheam Smàlaidh Nàiseanta (NCQPC)
18. Ceàrn seasmhachd taobhach: ≥45°
19. Fad coiseachd: ≥ uair 2.5
20. Fad-beatha: ≥10 uair
22. Astar tar-chuir bhidio: 1500 m
28. Ceann-uidhe Smachd: Ceann-uidhe Smachd Iomallach Didseatach Amalaichte Làimhe
4.2 Siostam sgaoilidh ceò robotach:
1. Inneal-sgaoilidh: Inneal-sgaoilidh Redel
2.★ meud adhair: m³/u 25,000
3.★ ceàrn: -3~16°
4.★ Inneal-sgaoilidh ceò àirde CITIC: mm 1210
5. Cuideam obrach: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Eadar-aghaidh uisge: pluga luath Iapanach DN80
7.★ Modh Dràibhidh: Dràibheadh ​​Uisge
8.★ sruth uisge as àirde: 620 liotair/min
4.3 Siostam sgrùdaidh robotach:
2. Àirde togail ★ àrd-ùrlar togail dìon-spreadhaidh: àirde tùsail: 1326 mm, àirde togail 2133 mm
CH4: VOL 0-100 sa cheud
CO₂: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Raon teòthachd: -25°C gu 60°CC
Raon taiseachd: RH gu 90 sa cheud RH 0 sa cheud
4.4 Beachdachadh bhidio is claisneachd robotach:
3. Pixel camara: millean ìomhaigh HD, rùn 1080 P, ceàrn farsaing 60 °
4.★ Ìre Dìon Camara: IP68
5. Riatanasan teicnigeach togail fuaime: togail fuaim achaidh air astar, furasta tuigse fhaighinn air suidheachadh dhaoine glaiste, astar togail 5 meatairean, raon tricead 20 Hz ~ 20 kHz, cugallachd ≥40 dB
4.5 Paramadairean rèiteachaidh ceann-uidhe smachd iomallach
1. Meudan: 410 * 310 * 70 mm (Gun àirde rocair)
2. Cuideam iomlan: kg 6.5
4. Àrd-ùrlar siostam smachd: siostam obrachaidh window7
5. Uairean obrach: 8 uairean
10. Suidse Togail Siostam Sgrùdaidh Smachd: 'S e, Suidse Puing Fèin-ath-shuidheachaidh
11. Suidse Bhidio: 'S e, Suidse Puing Fèin-ath-shuidheachaidh
12. Gnìomh tarraing fèin-ghluasadach smachd: 'S e, suidse puing fèin-ath-shuidheachaidh
13. Gnìomh smachd solais: tha, suidse puing fèin-ath-shuidheachaidh, freagairt fèin-ghlasaidh PC
14. Innealan taice: Strap ghualainn ceann-uidhe smachd iomallach làimhe, tripod gluasadach
4.6 Gnìomhachd an eadar-lìn:
1. Gnìomh GPS: Faodar ceist a chur air àite GPS, slighe
4.7 Eile:
Rèiteachadh toraidh
1. Inneal-fuadain lorg ceò teine ​​×1
2. Ceann-uidhe smachd iomallach làimhe × 1
3. Charger bodhaig càr (54.6 V) × 1 seata
4. Charger smachd iomallach (19.6 V) × 1 seata